Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
Poleć nas innym
Aktualności

Pomysł na gadżet reklamowy

04-11-2021


Otacza nas ogromna ilość reklamowych przedmiotów. Tak wielka, że wielu z nich po prostu nie dostrzegamy. Czy ktoś robiąc notatkę zastanawia się jaka firma reklamuje się na długopisie, szczególnie jeśli w kubku na biurku stoi ich kilkanaście ? Sam znak graficzny i estetyczne logo to za mało.

Nośnik reklamy powinien być zauważalny przez co staje się skuteczny. Kubek reklamy z nadrukiem to jeden z lepszych pomysłów. Kawa i herbata kojarzy się nie tylko z wytężoną pracą, ale stanowi również chwilę relaksu. Picie kawy i herbaty to niewątpliwie czynność przyjemna i dlatego kubek nasuwa miłe skojarzenia. Używany jest codziennie, przez dłuższy okres czasu. Jeżeli znak graficzny jest wyrazisty, z poczuciem humoru a nazwa firmy lub produktu dostatecznie czytelna nic więcej nie trzeba. Dodatkowym atutem kubka jako nośnika reklamy jest to, że może byc używany zarówno w domu jak i w pracy.

Kto może zaprojektować kubek reklamowy z nadrukiem?

Promoceramics.com to mistrzowie reklamy na nośnikach ceramicznych. Tworzy nadruki reklamowe na kubkach, filiżankach, szklankach, kuflach, kieliszkach i na codziennej zastawie stołowej. Współpraca z promoceramics.com jest tym bardziej cenna, że skorzysta z pomysłu klienta jednocześnie korygując go i podsuwając najwłaściwsze rozwiązanie techniczne. Nadruk składający się z atrakcyjnej wizualnie grafiki, sloganu reklamowego lub nazwy firmy czy produktu z pewnością przyciągnie wzrok i pozostanie w pamięci. Promoceramics.com to firma na wskroś nowoczesna, ale związana z tradycyjną manufakturą Ceramika Tułowice z ponad 200-letnią historią. Jakości produktów promoceramics.com zawierzyły tak wielkie i rozpoznawalne marki jak PZU, Warta Ubezpieczenia czy sieć handliwa Żabka. Kubek reklamowy z nadrukiem w wykonaniu promoceramics.com może przyjmować różne nietypowe kształty, a dla projektantów firmy nie istnieje słowo niemożliwe.

Jak powstaje kubek reklamowy z nadrukiem?

Na pierwszym etapie następuje wybór materiału – może być to szkło, porcelana, fajans czy tworzywo sztuczne. Następnie dopracowuje się kształt kubka i dopasowaną do niego grafikę. Kubek reklamowy z nadrukiem może być zdobiony rozmaitymi technikami. Najdroższa, a zarazem najbardziej prestiżowa to malowanie ręczne. Oprócz tego można zastosować kalkomanię, malowanie natryskowe, piaskowanie zwane fachowo zdobieniem wklęsłym i różnego rodzaju nadruki. Oprócz efektownego i estetycznego wyglądu bardzo ważna jest trwałość nadruku, dlatego warto postawić na najwyższą jakość, którą może poszczycić się promoceramics.com

lodz designtargi.krakowgastrohotelhorecakrakowantyczek.plantyczek.comsilesiainteriorrosenthalrzetelnihoreca2012wwdpmtsmtghoreca2013HOTEL - GASTRO MeetingGastroArenaeurogastrohomedays